نحوه نامگذاری رستوران

وقتی رستوران جدید خود را باز می کنید، تصمیمات زیادی دارید، از جمله نامگذاری رستوران. نام رستوران شما برای برندتان بسیار مهم است. می گویند نباید کتاب را از روی جلد آن قضاوت کرد اما مشتریان، رستوران شما را با نام آن قضاوت می کنند. در این مقاله شما را در نحوه نامگذاری رستوران راهنمایی خواهیم کرد.

نحوه نامگذاری یک رستوران

وقتی نام رستوران های بالقوه را برای کسب و کار جدیدتان در نظر می گیرید، فقط خودسرانه چیزی را انتخاب نکنید که جالب به نظر می رسد. در انتخاب نام رستوران خود، فراتر از معنی باید چند نکته را به خاطر بسپارید:

آن را ساده نگه دارید: به خاطر سپردن، گفتن یا املای نام رستورانتان نباید سخت باشد. وگرنه خیلی از بازاریابی دهان به دهان را از دست می دهید. هم چنین پیدا کردن شما در جستجو های آنلاین سخت تر خواهد بود.

احساسات را برانگیزد: برخی از بهترین نام های رستوران، احساسات را در مشتریان بر می انگیزند. حال این احساس می تواند نوستالژی، عشق یا حتی تاریخ باشد.

قبل از تعهد، تحقیق کنید: از استفاده نام های رستورانی که از قبل دارای نام تجاری هستند خودداری کنید. با جستجو در اینترنت، نام رستوران های دارای علامت تجاری در منطقه خود را جستجو کنید.

پس از این دستورالعمل ها، حال زمان انتخاب نوع نام رستورانی که می خواهید می رسد. اگر تصوری از مسیری که می خواهید در آن حرکت کنید داشته باشید، پیدا کردن نام آسان خواهد بود.

_رستوران خود را بر اساس بیانیه ماموریت خود نامگذاری کنید.
_موقعیت مکانی خود را در نام رستورانتان بگنجانید.
_هنگام نامگذاری رستوران خود از طنز استفاده کنید.
_تاریخچه ساختمان خود را تصدیق کنید.
_احساسات را در مشتریان خود بر انگیزید.

تغییر نام رستوران در مقابل نامگذاری برای اولین بار

اگر برای اولین بار به جای نامگذاری رستوران خود، نام آن را تغییر می دهید، باید موارد بیشتری را در نظر بگیرید. برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند، آزادی بیشتری دارید. زیرا همه چیز هنوز در حال تعریف است و برای مشتریان شما جدید خواهد بود.
رستوران هایی که در حال حاضر وجود دارند، شهرت و پایگاه مشتری فعلیشان را دارند و باید به آن ها فکر کرد. همانطور که نام جدید رستوران خود را در نظر می گیرید، مطمئن شوید آن را به سمتی نمی برید که مشتریان فعلی شما را از خود دور کند. هم چنین نام جدیدی را انتخاب نکنید که به نظر برسد این تغییر با افزایش قیمت همراه است.
هنگامی که نام خود و مکانی برای رستوران جدیدتان انتخاب کردید، گام بعدی یافتن یک شریک فناوری است. او به شما کمک می کند عملیات را مدیریت و ساده کنید.

نام گذاری رستوران خود، یکی از مهم ترین تصمیمات خلاقانه برندسازی است که می گیرید. نام رستوران خود را با دقت انتخاب کرده و مطمئن شوید گروهی از افراد مورد اعتماد را برای کارگاه گزینه های خود دعوت کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. منتظر نظرات و کامنت های شما هستیم.

مطالب دیگر

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه