سیاست حفظ حریم خصوصی و مقررات رس آپ

به سامانه رس آپ خوش آمدید؛ تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وب سایت رس آپ استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند. محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

دسترسی به وب سایت

خدمات و محتوای این وب سایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وب سایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وب سایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد. اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وب سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت رس آپ و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس با ما بلا مانع است. همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه رس آپ (منوی آنلاین)

استفاده از رس آپ به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- در ساخت منوی آنلاین خود استفاده از هر محصول یا غذا ، نوشیدنی و … که برخلاف قانون کشور ایران باشد غیر مجاز بوده و مسئولیت بر عهده صاحب حساب است .
۲ – در مراحل پردازش سفارشات توسط رستوران اگر مشتری رستوران در سفارشات آنلاین اطلاعات نادرست وارد کند و هزینه سرو غذا یا محصول شما را پرداخت نکند رس آپ هیچ مسئولیت در قبال این موضوع ندارد.

۳ – اطلاعات مشتریان کافه و رستوران ها ، فقط به کافه و رستوران مربوطه به صورت محدود ( نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ، زمان ثبت نام ، زمان آخرین ورود ) ارائه می شود.

شرایط و ضوابط خرید تعرفه

استفاده از رس آپ به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱ – شما بعد از خرید تعرفه امکان لغو خرید و بازگشت کل وجه تا ۷ روز را دارید .

۲ – در صورت تغییر تعرفه مبلغ تعرفه قبلی به هیچ عنوان قابل برگشت نخواهد بود .

۳ – در صورت سفارش تم اختصاصی هزینه آن به صورت جداگانه از تعرفه خواهد بود ، و باید هزینه تعرفه مورد نظر خود را در زمان مشخص شده پرداخت کنید .