بهترین ایده ها برای جذب توریست به رستوران و کافه

در این مطلب به چند روش برای جذب توریست های خارجی به رستوران یا کافه خود اشاره خواهیم کرد ، پس با ما همراه شوین .

ایده های غلط جذب توریست یا گردشگر به رستوران و کافه :

سرو غذا های خارجی :

فاجعه بار ترین کار ممکن سرو غذا های خارجی هست ؛ اولا هیچ وقت مثل نسخه اصلی که در کشور مربوطه حاضر می شود ، نمی شود و دوما به هیچ وقت منطقی نیست که یک نفر از ایسلند به ایران سفر کند تا غذای ایتالیایی بخورد. تورو خدا بهشون پیتزا ندید آقااا اونا اینارو نمیخواند تو ایران.

فضای غربی یا جای دیگر :

به خدا اونا تو اوروپا فضای سبک غربی بهتر از فضای شما دیدن پس توریست ها رو اذیت نکنید و سعی کنید یک فضای آرام بخش ایرانی یا شرقی درست کنید که با دیدنش حال کنند . از موزیک های ایرانی هم اگه شرایطش رو دارید استفاده کنید.

ایده‌های مفید جذب توریست‌ به رستوران و کافه :

منوی مناسب :

مشتری خارجی شما باید منوی مناسب چند زبانه داشته باشد و بدون مشکل غذا ها را درک کند و سفارش خود را ثبت. منوی QR (بارکد) رس آپ میتواند به شما در این موضوع بسیار کمک کنید رس آپ با ارائه منوی چند زبانه و پیشرفته کار توریست های شما را راه می اندازد.

توریست باید با محیط شما در بحث ارتباط گیری راحت باشد.

شبکه های مجازی :

شبکه های مجازی قدرتمند ترین راه برای جذب توریست هستند. سعی کنید در فضای مجازی به صورت هدفمند تولید محتوا کنید، از عکس‌ها و ویدئوهای جذاب برای جذب توجه توریست‌ها استفاده کنید .

همکاری با ارگان‌های گردشگری محلی :

برقراری همکاری با ارگان‌های گردشگری محلی و توریست‌امدگان می‌تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک مقصد غذا، رستوران یا کافه شما به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی منطقه شناخته شود. دریافت اطلاعات در مورد تورها و مسیرهای گردشگری منطقه و ارائه راهنمایی‌های مرتبط می‌تواند توریست‌ها را به رستوران یا کافه شما هدایت کند.

یک پیشنهاد ریز که میتونید تست کنید : با تاکسی تلفنی های که توریست ها را حمل نقل می کنند هماهنگ شوید.

رویدادهای محلی و تماشاگری :

برگزاری رویدادهای محلی در رستوران یا کافه شما، می‌تواند توریست‌ها را جذب کند. این رویدادها می‌توانند شامل موسیقی زنده، رقص و نمایش‌های مرتبط با فرهنگ منطقه شما باشند. این امکان را به توریست‌ها بدهید که در کنار تجربه یک وعده غذایی خوب، از یک برنامه سرگرم‌کننده و متنوع هم لذت ببرند.

تخفیف های ویژه :

تخفیف هایی را برای توریست ها در نظر بگیرید که دفعه بعد برای سفر شما را انتخاب کنند ؛ با کارت های استخر که آشنایی دارید ؟! می توانید چنین کارت هایی با موضوع رستوران خود درست کنید تا شامل تخفیف باشد و انتخاب چند باره توریست شما باشید .

مکان مناسب :

مکان رستوران هم برای مشتری های داخلی و هم برای خارجی بحث بسیار مهم هست . در مطلب بهترین مکان برای راه اندازی یک رستوران کدام مکان ها هستند به مواردی اشاره شده که به شما کمک خواهد کرد.

در نتیجه باید گفت سعی کنید یک رستوران ۵ ستاره باشید .

حتما پیشنهاد های خود را در کامنت ها بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه