کد QR و منوی دیجیتال سفارش غذا در رستوران ها و کافه ها

رستوران ها و کافه ها در حال پیداکردن و بروزرسانی خود پس از حمله ی بیماری همه گیری کرونا در سر تا سر جهان هستند، با توجه به همه گیری این ویروس طوفانی هوشمند کردن رستوران ها و کافه ها امری ضروری و هوشمندانه به نظر می رسد،یکی از این کار های مدرن و هوشمندانه استفاده از کد QR در رستوران ها و کافه ها هستش.

قرار دادن کد QR روی هر میز

با به کارگیری این روش مشتری به جای لمس منوهای کاغذی و دیگر منو ها می تواند به راحتی و ساده گوشی هوشمند خود را روبه روی منوی QR دار قرار دهد با اسکن آن منو را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کند این عمل بدون نیاز به صدا زدن گارسون برای ثبت سفارش انجام می شود. این عمل به این معناست که گارسون لازم نیست به بالا سر مشتری برود تا سفارش مشتری را ثبت کند. همچنین مشتری می تواند تصاویر بروز شده هر غذا، مواد افزودنی به کار رفته در تهیه آن و در صورت نیاز سایر جزئیات را ارائه دهد موارد و موضوعاتی که می تواند برای هر مشتری جذاب باشد.

می توان کد QR را به مشتری ها ارسال کرد

با فرستادن این کد به مشتریان، دوستان، خانواده و اقوام توسط شما یا مشتری هایتان این امکان را می دهد که افراد بتوانند هرجایی و هر مکانی خانه یا محل کار و … از منوی هوشمند رستوران یا کافه سفارش دهند.

حذف منوی کاغذی و خلاص شدن از هزینه های آن

منوی کاغذی مشکلات زیادی دارند از جمله هزینه های زیادی که برای تهیه آن زود به زود صرف می شود ایجاد تغییرات در آن مستلزم چاپ دوباره و صرف وقت و هزینه های مکرر و زیاد می شود.گارسون نیز در هنگام دریافت سفارش مجبور به ادای توضیحات اضافه که انرژی و وقت آن ها را می گیرد هستند فناوری های استفاده شده در سامانه رس آپ می تواند برگ برنده ای برای شما رستوران و کافه داران در جلب مشتری باشد با انجام این کار(عضو شدن به خانواده ی بزرگ سامانه رس آپ) خود را در رقابت با سایر رستوران داران و کافه داران جلو بیندازید و همچنین با تجربه های که کسب شده این نوع تکنولوژی و فناوری به مشتری های کافه و رستورانتان می افزاید.

حفظ مشتریان وفادار و همیشگی

با توجه به تحقیق و مطالعات روانشناسی در این زمینه، وقتی شما برای حفظ سلامتی و راحتی و ارائه خدمات بهینه به مشتریان هزینه و برنامه ریزی می کنید آن ها نیز نسبت به تهیه و استفاده از محصولاتتان مشتاق تر می شوند و تبدیل به مشتری ثابت و وفادار می شوند. این یعنی پیشرفت کافه و رستورانتان در همه ی زمینه ها: مالی و …

نتیجه

با صرف هزینه ی نا چیز برای تهیه این سامانه منجر به جلو زدن شما با سایر رقبایتان می شود استفاده از این تکنولوژی باعث افزایش مشتری و حفظ مشتریان وفادار و همیشگی و همچنین از کلی کارها و سبک های قدیمی که منجر به صرف زمان و انرژی زیاد می شد خلاص می شوید .

سامانه رس آپ آماده یاری به شما عزیزان در زمینه این موضوع است و می خواهد در پیشرفت کافه و رستوران شما کمک کند.

برای اطلاع و آگاهی با سایر امکانات و نحوه کارکرد و تهیه این سامانه می توانید به صفحه لندینگ این سامانه در لینک زیر مراجعه کنید و اگرم سوال درباره ی این موضوع داشتید می توانید به آسانی و رایگانه مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته بگیرید.

صفحه لندینگ سامانه رس آپ

خیلی ممنونم تا آخر این مطلب با ما بودید خوشحال میشم نظراتتون رو درباره این مطلب با ما در میان بگزارید و اگر هم انتقاد و پیشنهادی داشتید حتما با مااشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه